Przedłużanie rzęs

Dodany w Aktualności | 0 komentarzy

Przedłużanie rzęs

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda 1:1). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do 50% . Ogromną jej zaletą jest to, że po zabiegu nie potrzebna nam jest maskara

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Kilka słów o pielęgnacji po zabiegu. Do pielęgnacji rzęs i okolic oczu zalecamy kosmetyki do demakijażu stworzone wyłącznie na bazie wody. Proponujemy również specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne (w wyjątkowych sytuacjach można ją nałożyć na końcówki rzęs górnych). Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.
Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

Idealne nie tylko na specjalne okazje jak ślub, sylwestra czy święta, ale również na każdy dzień tygodnia. Występują również rzęsy kolorowe, przyklejane na przemian z czarnymi dają piękną poświatę wybranego koloru – fioletu, zieleni, niebieskiego.

Zalety:

  • natychmiastowe zagęszczenie wydłużenie i podkręcenie,
  • piękny naturalny wygląd
  • nadaje wyrazistość oczom, optycznie je powiększa
  • codziennie naturalny wygląd
  • rzęsy nie wymagają malowania
  • alternatywa tradycyjnego makijażu
  • komfortowy zabieg, bezbolesny na zamkniętym oku

Czas zabiegu okolo 2.5 godziny.