Cellu M6™ Integral

Cellu M6™ Integral

Najnowocześniejsze urządzenie do endermologii. Już w Poznaniu!!

Ekskluzywny, mobilny aparat o stabilnej konstrukcji. Posiada kółka pozwalające na łatwe manewrowanie. Zdecydowanie wyróżnia go funkcjonalność, nowoczesny design i innowacje ułatwiające pracę terapeuty i zapewniające komfort klienta. Dwa najnowsze wcielenia najpopularniejszego z rodziny aparatów LPG™ – Cellu M6™ Integral i Endermolab to wszechstronne aparaty do zabiegów na ciało i na twarz.

Zapewniają wszystkie możliwości wykorzystania techniki LPG™ w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych. Oprócz standardowych szerokości modułów 50 i 70 mm głowica do ciała obsługuje nowy moduł 80 mm, który pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Ekran dotykowy oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program „wirtualnego trenera” – pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu.

Opatentowana technologia LPG™

  • patent LPG™: moduły wyposażone w dwie niezależnie napędzane rolki, w których zastosowano mikroelektronikę pozwalającą na niezależne sterowanie kierunkiem i prędkością obrotu.

Zintegrowany trener LPG™

Dzięki zaprogramowanym protokołom wirtualny trener prowadzi terapeutę krok po kroku w trakcie zabiegu. Pozwala to na zachowanie większej precyzji i osiągnięcie celu zabiegu.

Nowe głowice zabiegowe

  • Nowa głowica estetyczna Ergodrive do ciała z modułami 50, 70 i 80 mm zwiększa precyzję i zapewnia wyjątkową efektywność zabiegu. Wyposażona w ekran sterowania znacznie ułatwia zdalne sterowanie aparatem. Rolki posiadają 4 tryby rotacji, co pozwala na uzyskanie zindywidualizowanych efektów.
  • Nowa głowica terapeutyczna TR50 oddziałuje na zwłóknienia, obrzęki, stany zapalne przed i po liposukcji itp. Wyposażona w ekran sterowania znacznie ułatwia zdalne sterowanie aparatem. Posiada 3 ustawienia umożliwiające wysoce precyzyjne chwytanie tkanki skórnej (głęboko lub powierzchniowo).
  • 3 nowe głowice zabiegowe Lift zapewniają dynamiczną stymulację komórkową w delikatnych obszarach twarzy, szyi, dekoltu i biustu. 3 stopnie intensywności pracy, dla wysokiej precyzji procesu przywracania skórze gęstości (oczyszczanie, uzupełnianie, ujędrnianie).
  • Zestaw pomocniczych głowic i mikrogłowic umożliwia wykonanie zabiegów w miejscach trudno dostępnych, delikatnych i na małych powierzchniach.