KLAPP mezoterapia bezigłowa

teaserbox_20658179
HC3 Skinshooter Klapp Cosmetics – mezoterapia bezigłowa – wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać peeling kwasowy. Dzięki temu przygotujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting.

Dzięki możliwości użycia urządzenia HC3 Skinshooter firmy KLAPP, po załadowaniu odpowiednio dobranej fiolki, mamy możliwość wprowadzenia substancji aktywnych w głąb skóry, wykorzystując zjawisko elektroporacji.

Urządzenie to napina i wygładza skórę dając natychmiastowy efekt liftingu- w znaczny sposób poprawia nawilżenie skóry. Przywraca skórze młody wygląd- znacząco poprawia mikorcyrkulację. Wszystkie produkty są wolne od parabenów, PEG, alkoholu i olejów mineralnych.

Efekty zabiegu
Po zabiegu z użyciem Mezodoktor efekty widać natychmiast. Skóra zmienia się z każdą minutą zabiegu czego końcowym efektem jest rozświetlona, gładsza, rozjaśniona i jędrniejsza skóra. Na życzenie pacjenta dajemy lusterko do ręki, aby pacjent mógł obserwować przemianę. W zależności od problemu i rodzaju skóry efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni – przy jednym zabiegu. Seria pozwala się cieszyć pięknym wyglądem na wiele miesięcy.
Zaleca się serię od 4 do 6 zabiegów w okresie co 2 tygodnie.
Przeciwwskazania:

 • choroby serca, rozrusznik serca,
 • ciąża i laktacja,
 • stany zapalne i otwarte rany w okolicy zabiegowej,
 • złośliwe guzy, nowotwory,
 • choroba Parkinsona,
 • epilepsja,
 • metalowe implanty w okolicy zabiegowej,
 • zaburzenia tarczycy (jeśli zabieg ma obejmować jej obszar).

 

Kuracje Clinical Care zawierają wysokowartościowe substancje aktywne.

Zabiegi mezoterapii wykonuje się przy wykorzystaniu ampułek z linii Clinicale Care , które są ukierunkowane na 6 podstawowych problemów skórnych :

FINE SKINE TREATMENT – kuracja oczyszczająca, stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery.

EYE &SESITIVE ZONES TREATMENT – kuracja wygładzająca, stosowane w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki, redukcji teleangiktazji (rozszerzonych naczynek).

EVEN LIGHT TREATMENT – kuracja napinająco-rozjaśniająca, stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.

REDBUILD 30+ TREATMENT – kuracja odbudowująca, stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30 roku życia.

CELL BOOST 40+ TREATMENT – kuracja energetyzująca, stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia.

RESTRUCTURE 50+ TREATMENT – kuracja lipdowa, wypełniająca, stosowana e celu odbudowy skróry po 50 roku życia.

mezoterapia bezigłowa 1

Podstawą każdej ampułki są niezmiennie:

 • retinol
 • peptydy
 • wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • bio-peptydy CL

 

Preparaty nie zawierają: konserwantów, sztucznych barwników, substancji zapachowych.
Uzupełnieniem każdego serum są substancje pomocnicze w walce z danym problemem. W zależności od zastosowanego serum otrzymujemy inny efekt,  który widać natychmiast. Skóra zmienia się z każdą minutą zabiegu czego końcowym efektem jest rozświetlona, gładsza, rozjaśniona i jędrniejsza skóra.

Czasz trwania zabiegu: 1h

Cena zabiegu:

TWARZ ,SZYJA, DEKOLT 260ZŁ