DermaRoller

DERMA ROLLER

Celowe wywoływanie miejscowego stanu zapalnego skóry powoduje wzmożenie produkcji nowych włókien kolagenowych

Jego konstrukcja umożliwia przesuwanie po powierzchni skóry, powodując powstawanie tysięcy mikroskopijnych otworów.
Działanie dermarollera można określić dwukierunkowo: stymulacja produkcji kolagenu poprzez nakłuwanie naskórka oraz zwielokrotnione przenikanie substancji odżywczych, takich jak witaminy czy ekstrakty roślinne ,które znajdują sie w silnych koktajlach.

Najczęstsze zastosowania dermarollera to walka z bliznami atroficznymi (wklęsłymi), zmarszczkami i rozstępami, a także profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

MT Derma Roller to urządzenie do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej. Posiada 192 igły, o długość od 1 do 2,5 mm i jest sterylnie pakowane. Znajduje zastosowanie do zabiegów wykonywanych na twarz, szyję, dokolt, dłonie i ciało. Jako instrument iniekcyjny stymuluje fibroblasty do produkcji białek na włókna kolagenowe i elastynę. Pomaga przywrócić prawidłowe napięcie skóry. Powoduje nieznaczne zmniejszenie płytkich zmarszczek. MT Derma Roller znajduje istotne zastosowanie w redukuji blizn i rozstępów. Zmniejsza intensywność przebarwień skóry. Znalazł również zastosowanie w profilaktyce łysienia. Ujędrnia luźną skórę ciała po odchudzaniu i po ciąży. Systematyczne stosowanie zabiegów mezoterapii igłowej wraz z odpowiednimi koktajlami zapewnia bardzo dużą efektywność. Mikroperforacje w skórze dodatkowo pozwalają na lepszą penetrację preparatów odżywczych zawartych w koktajlach do skóry właściwej. Roller można stosować do każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej cienkiej i wrażliwej.

To urządzenie posiada europejski certyfikat jakości CE.

Zabieg wykonywany na znieczuleniu.