LightSheer Duet- Depilacja laserowa

duet_logopromocja light-page-001(2)

Laser diodowy Light Sheer Duet®, którym dokonujemy zabiegów depilacji laserowej w ProEndermologie Instytut Urody, to najnowocześniejsze, najskuteczniejsze i najszybsze urządzenie do trwałego usuwania zbędnego owłosienia!

Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, a także certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, w tym ISO 9001.

Depiluje bezboleśnie i o 75 proc. krócej niż inne urządzenia tego typu. Nie powoduje przebarwień skóry czy pękania naczyń krwionośnych. Podukowany jest przez firmę Lumenis®, światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych.

Laser posiada dwie głowice: LightSheer ET, chłodzącą powierzchnię poddawaną depilacji do 5 stopni Celsjusza i służącą do depilacji precyzyjnej, a także LightSheer HS z nowatorską technologią zasysania (próżni) do skutecznej depilacji dużych powierzchni.

Najnowszej generacji laser diodowy firmy Lumenis® LightSheer Duet gwarantuje skuteczne i przede wszystkim bezpieczne usunięcie owłosienia. Certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration ) jest gwarantem depilacji bez powikłań. Dzięki wykorzystaniu po raz pierwszy systemu zasysania skóry – VACUUM możesz zapomnieć o przebarwieniach czy popękanych naczynkach krwionośnych! Nie martw się wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi – korzystając z tego rozwiązania stawiasz na komfort i wygodę!

Działanie lasera diodowego:

Depilacja laserem diodowym jest metodą redukcji zbędnego owłosienia. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez melaninę znajdującą się we włosie. Zamieniane na ciepło – niszczy elementywłosa odpowiedzialne za jego wzrost. Powoduje to utratę włosa i zniszczenie mieszka. Depilacja najskuteczniej działa na włosy znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe (faza zaniku – katagen i spoczynku – telogen) są bowiem niewidoczne dla lasera.

Potrzebne jest przynajmniej 4-8 zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 8-12 tygodni, by uzyskać pełną skuteczność depilacji. Jednak już po pierwszym zabiegu może nastąpić 20-30% redukcja włosów ciemnych. Pacjenci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych muszą liczyć się ze słabszym efektem.Przyczyną nie jest nieskuteczność zabiegu czy wykorzystywanego urządzenia, lecz zbyt mała zawartość melaniny w mieszku.

Lightsheer przedIpo

Zalety systemu LightSheer® Duet™:

  • Bezbolesność zabiegu dzięki zastosowaniu „technologii zasysania” oraz głowicy chłodzącej.
  • Dwie niezależne diody na jednej platformie
  • Znacznie skrócony czas trwania zabiegu (przykład: depilacja nóg na innych systemach niż Laser LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 2-3 godzin, depilacja na LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 20-45 min)
  • Częstotliwość impulsu do 3Hz gwarantuje najwyższą skuteczność zabiegu

Więcej informacji pod nr tel. 608 345 300