O Nas

Szanowni Państwo,

ProEndermologie Instytut Urody powstał w 2011 roku na ul.Katowickiej 11/u14  znajdującej się blisko Galerii Malta oraz Jeziora Maltańskiego.

Z zamiłowaniem  wykonujemy swoją pracę co przyczyniło się do powiększenia gabinetu o lokal U13 .Teraz gabinet ma 70mkw. Znajdują się w nim trzy pomieszczenia w których wykonywane są zabiegi :pielęgnacji twarzy (Dermalogica, Purles ,Natinuel ,Xylogic, Mesotech,  Mesoestetic,), pielęgnacji ciała (peelingi, maski,masaże -Purles ) , zabiegi na dłonie i  stopy (Shellac CND,Vinylux CND, Indigo, Gehwol ) ,usuwanie owłosienia,zamykanie naczynek, zabiegi na trądzik ,zabiegi na przebarwienia.

Uczestniczyliśmy w szkoleniach z zakresu kosmetologii  estetycznej .Każdy nasz klient zabieg wykonywany ma w znieczuleniu. Odpowiednio dobrane koktajle przyczynią się do uzyskania oczekiwanych efektów.Przed każdym zabiegiem przeprowadzony zostaje wywiad stanu zdrowia i  następuje omawiane zaleceń przed i po zabiegowych  .

Poszerzyliśmy również zakres zabiegów  pracują tylko na najwyższych  technologiach ( sprzętach medycznych) między innymi :

  • depilacja leserem diodowym Light Sheer Duet,
  • Endermologia LPG ,
  • Fala Uderzeniowa Storz Medical ,
  • Kriolipoliza CoolTech,

Sterylność i higienę trzymamy na wysokim poziomie. Do większości  zabiegów używamy jednorazowych narzędzi. Cążki, pęseta  sterylizowane  są w autoklawie.

 

Mamy nadzieje że dalej będziemy spełniać oczekiwania naszych Klientów rozszerzając zakres usług.

Nasz personel bierze udział w wielu innowacyjnych szkoleniach gwarantujących Państwu
dostęp do najnowszych usług z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej w naszym gabinecie.

Priorytetem jest dla nas spełnienie oczekiwań Klienta, a jego satysfakcja jest miarą naszej pracy.

Zapraszamy

 

KONTAKT:
ProEndermologie Instytut Urody

Poznań  ul. Katowicka 11/U- 13,14
tel. : 608 345 300        Zapraszamy:  Pn. – Pt. 10 – 20   Sob. 9 – 14