Przedłużanie rzęs

Nouveau Lashes – metoda przedłużania, pogrubiania i stylizacji rzęs

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda 1:1). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do 50% . Ogromną jej zaletą jest to, że po zabiegu nie potrzebna nam jest maskara

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Kilka słów o pielęgnacji po zabiegu. Do pielęgnacji rzęs i okolic oczu zalecamy kosmetyki do demakijażu stworzone wyłącznie na bazie wody. Proponujemy również specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne (w wyjątkowych sytuacjach można ją nałożyć na końcówki rzęs górnych). Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.
Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

Idealne nie tylko na specjalne okazje jak ślub, sylwestra czy święta, ale również na każdy dzień tygodnia. Występują również rzęsy kolorowe, przyklejane na przemian z czarnymi dają piękną poświatę wybranego koloru – fioletu, zieleni, niebieskiego.

Zalety:

natychmiastowe zagęszczenie wydłużenie i podkręcenie,
piękny naturalny wygląd
nadaje wyrazistość oczom, optycznie je powiększa
codziennie naturalny wygląd
rzęsy nie wymagają malowania
alternatywa tradycyjnego makijażu
komfortowy zabieg, bezbolesny na zamkniętym oku

Czas zabiegu około 2.5 godziny.

Najczęściej zadawane pytania F.A.Q. – Metoda 1:1

Czy rzęsy wyglądają naturalnie? Tak – materiał z którego są wykonane oraz technika aplikacji sprawiają, że wyglądają identycznie jak prawdziwe. Poliestrowo – jedwabne włókna (niezwykle lekkie i trwałe) doklejane są od nasady do każdego z naturalnych włosków.

Jak długo utrzymują się rzęsy Nouveau Lashes? Rzęsy utrzymują się od 6 do 8 tygodni – zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.

Czy rzęsy Nouveau Lashes niszczą naturalne? Nie, Nouveau Lashes nie niszczą rzęs naturalnych – ważna jest jednak odpowiednia ich pielęgnacja.

Czy klej Nouveau Lashes jest bezpieczny? Klej Nouveau Lashes jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem, który można stosować nawet przy wrażliwych oczach, ponadto podczas zabiegu klej nie ma kontaktu ze skórą. Klej jest produktem europejskim i nie zawiera formaldehydów!

Czy możliwe są różne efekty do osiągnięcia? Tak, możliwy jest efekt naturalny lub spektakularny.

Jak długo trwa zabieg? Zabieg trwa około 2-3 godzin, zależnie od pożądanego efektu.

Czy podczas wykonywania zabiegu odczuwa się dyskomfort? Nie, oczy będą zamknięte podczas jego trwania. Zapewniam komfort i relaks w czasie aplikacji.

Jak często należy uzupełniać rzęsy? Aby utrzymać optymalny efekt, zaleca się zabieg uzupełniania raz w miesiącu.

Jaka jest różnica między Nouveau lashes a tradycyjnymi kępkami? Kępki to zbiór 5-6 włókien, które przykleja się do skóry i utrzymują się przez około 7 dni. Nouveau Lashes to pojedyncze włoski, wyglądające identycznie jak naturalne rzęsy, przyklejane metodą 1:1 od 0,5 do 1mm od nasady naturalnej rzęsy. Utrzymują się od 6-8 tygodni.

Czy można zakładać Nouveau Lashes po hennie, trwałej lub innych zabiegach? Nouveau Lashes mogą być aplikowane po hennie, jak również po makijażu permanentny. Nie mogą być natomiast aplikowane po trwałej.

Czy można usunąć wydłużone rzęsy? Tak, mogą być usunięte lub dodane, ale same też wypadną naturalnie w okresie 3 miesięcy. (UWAGA! usuwania rzęs może wykonać tylko osoba przeszkolona, za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych produktów.)

Do jakiej długości można wydłużyć naturalne rzęsy? Od 30% do 50% naturalnej długości.

Nouveau Lashes zapewnia najwyższą jakość produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie powstają na terenie Unii Europejskiej i spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące ich tworzenia, produkcji i dystrybucji. Posiadają wymagane atesty – m.in. (Kontrola Substancji Niebezpiecznych dla Zdrowia). Produkty zgodne z normami ISO, Raport COSH. Pozycję marki i oferowanych przez nią rozwiązań potwierdzają rekomendacje profesjonalistów, m.in. Guild of Professional Beauty Therapists (Związek Zawodowy Terapeutów Kosmetycznych) czy Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego.