Pielęgnacja dłoni i stóp

ŻEL na natyuralną płytkę , przedłużenie na szablonie , zdobiennictwo jaknajbardziej  wykonasz to u Nas.

10636092_1563425063886979_7056417665171667925_n


  Manicure Hybrydowy  Shellac

shellac

Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światło utwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt (od 2 do 3 tygodni). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.

Manicure Vinylux

vinylux3

 

Vinylux to lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła. Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a im dłużej go nosisz, tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, kruszenie czy zarysowania.

Manicure Vinylux składa się z 3 etapów:

– oczyszczania – pierwszy etap wykonania manicure z wykorzystaniem lakierów Vinylux polega na dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu płytki paznokci,

– nakładania koloru – pomijając etap nakładania bazy, przechodzi się od razu do nałożenia dwóch, cienkich warstw lakieru Vinylux Weekly Polish, których kolory można wybrać z palety aż 62 barw,

– wykończenie – po nałożeniu koloru, manicure kończy się poprzez nałożenie jednej warstwy bezbarwnego lakieru nawierzchniowego Vinylux Weekly Top Coat.

Manicure lakierami Vinylux – technologia – W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, Vinylux nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości, a dzięki właściwościom samoutwardzającym, jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza z upływem czasu.

Manicure lakierami Vinylux – atuty: – trwałość – manicure Vinylux idealnie utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, – solidność – wysoka jakość lakieru nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach; nie tworzą się pęknięcia, zadrapania lub odpryski, – szybkość i wygoda – właściwości samoutwardzające lakieru Vinylux oraz brak konieczności użycia bazy sprawiają, że manicure wykonuje się szybko i wygodnie, a dodatkowo można usunąć go samodzielnie w domu, – bogata paleta kolorów.

Już dziś umów się na manicure Vinylux i ciesz się nieskazitelnym wyglądem Twoich dłoni aż przez 7 dni! ZAPRASZAMY!